Twórz własny biznes


Jeśli szukasz pomysłu na zbudowanie własnego, prężnego biznesu bo masz już dość pracy na etacie, a jesteś osobą przedsiębiorczą,
komunikatywną i łatwo nawiązującą kontakty to propozycja dla Ciebie.Zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich.

 

Rejestrując się u mnie możesz liczyć na pełne wsparcie:
- darmowe szkolenia online produktowe, marketingowe
- pokaże Ci jak budować biznes przez internet

 

 

Atrakcyjny plan marketingowy, który daje podstawy do budowy solidnego i stabilnego biznesu. Idea planu opiera się na jasnych i partnerskich zasadach współpracy, dających możliwości rozwoju oraz wymierne korzyści finansowe. Oprócz stałego rabatu przyznawanego każdemu Konsultantowi za zamówienie już od 1zł, każda zarejestrowana osoba może otrzymać dodatkowe bonifikaty. Wielkim plusem jest fakt, iż beneficjentami bonifikat mogą być zarówno osoby budujące własne grupy, jak również osoby, które samodzielnie składają zamówienia o określonej wartości. – Dla osób chcących zwiększać swoje zyski poprzez rozwijanie własnej struktury sprzedaży, proponuje się kolejny program rozliczeń oparty na odłączaniu Grup Liderskich w kolejnych generacjach. Ogromnym atutem jest brak ograniczeń dotyczących osiąganych dochodów. Program marketingowy obejmuje również dodatkowe nagrody finansowe, a także możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych oraz wyjazdach motywujących.